O nás

Vítame Vás na stránkach spoločnosti Account & Bilance s.r.o.

      Zakladateľom spoločnosti je Ing.Agnesa Vargová, konateľka spoločnosti. Skončila Vysokú školu ekonomickú, má 30 ročnú prax v odbore účtovníctva, ekonomického a daňového poradenstva v legislatívnom prostredí Slovenska, Maďarska a Českej republiky.

      Sme  spoločnosť, ktorej hlavnou činnosťou je externé vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva, spracovanie miezd a personálnej agendy,  poskytovanie poradenstva v oblasti účtovníctva, miezd a daní pre  s.r.o. ,  živnostníkov, ako aj pre tých , ktorí podnikajú na základe iného ako živnostenského zákona ( právnici, lekári, umelci ).

      Vedením účtovníctva sa zaoberáme od roku 2000 najskôr ako fyzická osoba. Spoločnosť Account & Bilance s.r.o.  vznikla   zmenou právnej formy zo SZČO na spoločnosť s ručením obmedzeným.

      Naša spoločnosť je tu pre Vás, aby ste sa Vy mohli plne venovať svojmu podnikaniu.  Okrem spracovania Vašej ekonomickej agendy Vám poskytneme široké spektrum poradenských služieb. Zmluvne spolupracujeme s právnikom, audítorom, daňovým poradcom.

      Budeme poctení, keď si nás vyberiete na spoluprácu.  V príjemnom prostredí našej spoločnosti si nájdeme vždy dostatok času na Vaše problémy.

      Garantujeme Vám úplnú diskrétnosť, individuálny prístup, profesionálnu úroveň.

      Neváhajte nás kontaktovať, bude pre nás potešením pripraviť Vám komplexnú ponuku presne podľa Vašich potrieb.


Ing. Agnesa Vargová, dipl. ekonóm

konateľka spoločnostiKontakt

Account & Bilance s.r.o.

Nová Stráž, Hlavná ul.30
Komárno4
94504


Mobil SK:00421903452172
Line : 00421357782695 

  Ing.Agnesa Vargová